Detergenty

Na każdym stoisku Greenrental, oprócz możliwości wypożyczenia odkurzacza piorącego, znajdziesz niezbędną chemię – szampon i odplamiacz, które w zasadniczy sposób zwiększają skuteczność czyszczenia. Nasze preparaty zostały opracowane specjalnie dla nas, i przetestowane z naszymi maszynami. Posiadają ładny zapach i długo utrzymujący się efekt świeżości.

Do efektywnego czyszczenia oferujemy idealnie dobrany szampon do prania dywanów odkurzaczem Greenrental. Jest to wysoce skoncentrowany preparat, który starcza na wypranie około 20 do 30m2 powierzchni. Szampon jest niskopieniący, co powoduje, że do zbiornika z wodą brudną nie musisz dodawać antypiany. Przed użyciem zalecamy przetestowanie pranej powierzchni, celem sprawdzenia stabilności kolorów.

Środek do plam i zabrudzeń, popularnie zwany odplamiaczem został specjalnie opracowany pod kątem bezpiecznego i łatwego odplamiania szczególnie uciążliwych zabrudzeń. Jeżeli twój dywan lub kanapy, mają plamy po kawie, herbacie, sokach warto rozważyć wstępne naniesienie odplamiacza przed praniem zasadniczym. Przed użyciem zalecamy przetestowanie pranej powierzchni, celem sprawdzenia stabilności kolorów.