Greenrental – oficjalny partner Bissell Big Green – światowego lidera
w głębokim czyszczeniu dywanów i tapicerki

ZRÓB TO SAM. Wypierz swój dywan lub wyczyść samochód i zapłać mniej, niż zamawiając usługę. Wypożyczalnia odkurzaczy piorących pomoże osiągnąć profesjonalną czystość bez wysiłku.

Nie musisz znać się na praniu, żeby cieszyć się czystym domem.

Odkurzacze piorące, są proste w obsłudze, a wbudowana szorowarka pomaga doczyszczać nawet najgorsze zabrudzenia.

Pranie dywanów, to czynność którą z pomocą naszych odkurzaczy piorących z łatwością możesz zrobić samodzielnie . Z nami zaoszczędzasz min. 100zł (średni koszt usługi w domu to 200zł).

Jeżeli zdecydujesz się na samodzielne czyszczenie na pewno dużo zaoszczędzisz a i zrobisz to dokładniej. 

Jeżeli jestem posiadaczem kota lub psa, nasz odkurzacz pomoże Ci pozbyć się sierści z dywanu lub wykładziny. Dzięki wirującej szczotce, zapomnisz o monotonnym ręcznym odkurzaniu. Gwarantujemy, że będziesz zachwycony. 

Nie czekaj, nie szukaj. Zadzwoń do nas już dziś.

Co możesz wyczyścić za pomocą odkurzacza piorącego?

Co to jest Pranie ekstrakcyjne?

Pranie ekstrakcyjne to metoda prania dywanów lub tapicerki meblowej polegając na jednoczesnym natryskiwaniu środka piorącego z natychmiastowym odsysaniem brudu. W naszym odkurzaczu ekstrakcyjnym dodaliśmy jeszcze jedną czynność – szorowanie.

Nanoszenie środka piorącego

Nanoszenie środka piorącego na praną powierzchnię polega na równomiernym spryskiwaniu dywanu roztworem szamponu do prania dywanów.

Ilość środka piorącego jest nanoszona przez maszynę w równomierny sposób tak, aby znalazł się na całej szerokości czyszczenia.

SZOROWANIE

Odkurzacze Greenrental posiadają wbudowaną obrotową szczotkę walcową, która wirując zbiera wszelkiego rodzaju zabrudzenia jednocześnie szamponując dywan i podnośni runo.

EKSTRAKCJA

Po naniesieniu i wyszorowaniu dywanu, zamocowana na przodzie dysza ssąca natychmiast zbiera powstałą w ten sposób brudną wodę. Tylko w ten sposób wykonane pranie, gwarantuje nam że brud zostanie zebrany a nie zostanie w dywanie.