O wypożyczalni odkurzaczy piorących Greenrental

GREENRENTAL – jest polską marką z siedzibą w Olsztynie. Reprezentuje w Polsce – Bissell Big Green Deep Cleaning Machine®
– międzynarodowy koncern sięgający historią 1876r, specjalizujący się produkcji urządzeń do utrzymania czystości. Początki firmy Bissell sięgają 1876r, kiedy to Meliville Bissell wraz ze swoją żoną Anną otworzyli mały sklep z porcelaną. W tych czasach sklepowe wykładziny wymagały ciągłego czyszczenia, Meliville wymyślił i opatentował mechaniczną szczotkę do ich czyszczenia. Tak zaczął się biznes, który zaopatruje tysiące klientów na całym świecie w maszyny do sprzątania.

Powstanie sieci wypożyczalni odkurzaczy piorących Greenrental, jest rezultatem ponad 10 letniej działalności firmy Multimatic w obszarze utrzymania czystości, obserwacji, rozmów z klientami.

Stawiamy sobie za cel spopularyzowanie samodzielnego prania i czyszczenia dywanów, samochodów i mebli tapicerowanych. Odkurzacze piorące, które oferujemy do najmu, są o wiele prostsze i skuteczniejsze od tych, które do tej pory były dostępne w Polsce.

Naszym partnerem jest amerykański Bissell z siedzibą w Grand Rapid, USA. Od 1876 roku, firma zajmuje się produkcją maszyn ułatwiających sprzątanie w tysiącach amerykańskich domów. Obecnie produkty te dostępne są w większości krajów świata.

Odkurzacz Big Green, został stworzony, jako produkt, którego obsługa ma być łatwa dla osób które nigdy samodzielnie nie prały swoich mebli. Bissell Big Green cechuje się intuicyjną obsługą i maksymalną efektywnością.

Odkurzacz można nabyć na własność lub wypożyczyć w sieci Greenrental.