Pranie dywanów

pranie dywanówWyjątkowo mocne zanieczyszczenia pojawiające się na dywanie, stają się trudne do usunięcia.

Problem staje się bardziej intensywny ze względu na fakt dodatkowego wcierania się drobinek brudu w runo dywanu.

W takich sytuacjach, domowe metody na pranie dywanów okazują się bezskuteczne.

Jedyną możliwością jest skorzystanie z odkurzacza piorącego.

Nie musisz kupować drogiego sprzętu, skorzystaj z naszej wypożyczalni Greenrental w Olsztynie.

Sprawnie wyczyść i umyj dywan, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Dlaczego akurat odkurzacz piorący?

Odkurzacze piorące to idealne urządzenia przeznaczone do prania, czyszczenia i mycia dywanów. Ich skuteczność wynika z dwóch ważnych aspektów.

wypożyczalnia odkurzaczy piorących tanioPierwszy to woda zmieszana ze specjalnym szamponem do prania dywanów, która pod dużym ciśnieniem uderza w zabrudzoną powierzchnię, powodując rozbicie cząsteczek brudu i jego usunięcie.

Drugi aspekt to praca turbiny ssącej, czyli typowe odkurzanie. Turbina pracuje z dużą mocą i wciąga całą wodę wraz z zanieczyszczeniami, a także resztkami kurzu i wszystkimi alergenami.

Odkurzacz piorący nie tylko zapewnia wysokiej jakości czyszczenie, ale także dezynfekuje dywan, pozbawiając go drobnoustrojów, bakterii i alergenów, zapewniając optymalne warunki higieniczne w pomieszczeniu.

Skorzystaj z wypożyczalni Greenrental

Nasza wypożyczalnia znajdująca się przy ul. Nad Jarem 4 w Olsztynie dysponuje dedykowanymi do najmu odkurzaczami piorącymi. Wszystkie nasze odkurzacze zachwycają wysoką jakością czyszczenia, pracują szybko i sprawnie.

Z nami sprawnie upierzesz:

Dzięki ergonomicznym chwytom i rozkładanymi ramionami, odkurzanie staje się wyjątkowo wygodne, a rozmiar odkurzacza można dopasować do potrzeb operatora. Oferujemy sprzęt przetestowany przez miliony klientów na całym świecie.

Na miejscu, podczas wynajmu jest możliwość krótkiego przeszkolenia. Dzięki wypożyczeniu odkurzacza, zaoszczędzisz pieniądze i zyskasz wyjątkowo sprawną jakość czyszczenia.

Wynajmij odkurzacz 508 017 831