Pranie tapicerki samochodowej

pranie tapicerki samochodowej olsztynTapicerka samochodowa i jej utrzymanie w czystości, to zmora chyba każdego kierowcy. Każdy właściciel pojazdu z pewnością nieraz zetknął się z sytuacją rozlania napoju, kawy, herbaty czy ubrudzenia siedzeń w inny sposób. Pranie tapicerki samochodowej nie należy do czynności wykonywanych często.

Największe wyzwanie, to nie samo pranie i czyszczenie, lecz jej wysuszenie. Wymaga bowiem pozostawienia otwartego pojazdu na dłuższy czas i jest zależne od warunków pogodowych. Dodatkowo, ograniczenia stawia zima. Podczas mrozu, przemoczone siedzenia mogłyby zamarzać.. Jak skutecznie zatem przeprowadzić pranie tapicerki samochodowej w Olsztynie i okolicach? Odpowiadamy!

Tylko odkurzacz piorący

Skuteczne czyszczenie tapicerki samochodowej jest związane z wykorzystaniem odkurzacza piorącego. To nowoczesne urządzenia, które łączą w sobie funkcję głębokiego odkurzania oraz jednoczesnego prania.

Maszyny te zapewniają wysoką jakość czyszczenia i prania, łatwo i sprawnie usuwają nawet najtrudniejsze zabrudzenia i nie wymagają długiego suszenia. Nie trzeba kupować drogiego sprzętu, można skorzystać z wypożyczalni Greenrental z Olsztynie, a czasami, w szczególności w okresie zimowym, skorzystać z odkurzacza parowego.

Z nami sprawnie upierzesz:

Jak to działa?

wypożyczalnia odkurzaczy piorących tanioOdkurzacze piorące posiadają dwa zbiorniki. Do pierwszego nalewana jest woda wraz z detergentem, drugi stanowi pojemnik na wodę brudną i zanieczyszczenia. Woda z szamponem do prania dywanu jest podawana pod ciśnieniem na zabrudzoną powierzchnię. Siła uderzenia rozbija cząsteczki brudu i usuwa je z tapicerki.

Kolejnym etapem, jaki wykorzystuje odkurzacz piorący jest silne zassanie naniesionej na powierzchnię wody wraz z zanieczyszczeniami oraz pozostałymi drobinkami kurzu, bakterii i innych alergenów.

Jest to możliwe dzięki mocnej turbinie ssącej. Wciągnięcie wody wraz z brudem powoduje, że czas wysychania tapicerki skraca się co nie stwarza konieczności długotrwałego czekania na ponowne użytkowanie auta. Pranie tapicerki samochodowej jest wysoko skuteczne, w wysokim stopniu czyści powierzchnię, a także ją dezynfekuje i zapewnia wysoki standard higieniczny, nawet dla alergików.

Wynajmij odkurzacz 508 017 831

Zapisz się do newslettera

Podaj swój adres mailowy, by otrzymywać na bieżąco informacje o naszych produktach.